حفظ زیبایی صورت در دوران بارداری


بارداری یکی از بزرگترین الطاف و موهبت های الهی به بانوان عزیز است که با نگاه به آن ، جز عشق و مهربانی و گذشت ؛ هیچ دیده نمی شود .

این دوران زیبا و حساس، گاهی سبب تغییراتی در صورت و پوست بانوان می شود که ایجاد لکه ، خشکی ، چربی و ظاهر خسته ، برخی از آنهاست .

در این مطلب به بیان نکاتی مرتبط با زیبایی در دوران بارداری می پردازیم .

برای رفع پف چشم ، قبل از استفاده از مرطوب کننده های همیشگی؛ از کرم های مغذی برای دور چشم استفاده نمایید تا حالت خواب آلودگی چشم کاهش و درخشندگی آن افزایش یابد .

ترشحات هورمونی دوران بارداری، گاهی سبب تغییر رنگ و لکه دار شدن پوست شما می گردد؛ البته توصیه می شود در این دوران اجازه دهید تا پوست شما به اندازه کافی نفس بکشد اما چنانچه لازم به پوشاندن آنها بود ، کرم های مرطوب کننده رنگی ، انتخاب مناسبی خواهد بود .

رژ گونه یک دوست خوب برای دوران بارداری شما به حساب می آید و به راحتی، چهره شما را از حالت کسلی به شادابی مبدل می کند .

انتخاب رنگ برنزه خیلی ملایم برای برخی نواحی صورت (بینی ، چانه و پیشانی) ، از تاثیر چشمان خسته شما در چهره تان ، می کاهد .

کشیدن خط چشم برای پلک بالایی چشمان خود را فراموش نکنید .

هیچ وسیله آرایشی، نشاط و هیجان استفاده از یک رژ لب درخشنده جدید را ندارد ؛ اما در انتخاب محصول با کیفیت دقت نمایید چراکه در مجاورت دهان و نزدیک به سیستم گوارشی شما می باشد .

فراموش نکنید ؛ همواره یک بطری کوچک آب به همراه داشته باشید و آب فراوان بنوشید .

حرف آخر اینکه ؛ در دوران بارداری ، تا زمانی که الزامی به استفاده از لوازم آرایشی ندارید ، به پوست خود اجازه تنفس بدهید .

منبع : www,babycentre,co,uk

تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت