چرب و براق کردن دائم صورت ممنوع !


این روزها بانوان زیادی را مـی بینیم که در مـحل کـار، خانه و حتی مهمانی ، به ایـن دلیل که تصور می کنند پوستشان با کرم های براق کننده، جوانتر شده و زیباتر به نظر میرسد ؛ دائما در حال استفاده از انواع کرم های چرب هستند درحالیکه تصور نادرستی است !.

باید توجه داشته باشید که لزوماً برای جوانتر شدن ، نیازی به داشتن صورت براق نیست و در مقابل ، صورت براق پیری پوست شما را بیشتر نمایان می کند چرا که لکه های پوستی ، گودی ها و چروک ها بیشتر نمایان می شود .

حتی می توان گفت که صورت براق باعث بزرگنمایی بیشتر ایرادهای پوست می شود و زمانیکه نور روی صورت براق می تابد (چه در روز و چه در شب) نقص های آن را بیشتر نمایان می کند (لازم است بدانید حتی اگر به بهترین وجه صورت خود را آرایش نمایید ، براق بودن پوست تاثیری بر زیبایی بیشتر آن نخواهد داشت ) .

اکنون به بیان نکات ساده ای می پردازیم تا پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

1- زمانیکه برای بیرون رفتن از خانه آماده می شوید، صورت و گردن خود را به دقت شسته بصورتیکه تمام چربی ها و مواد باقیمانده از آرایش قبلی پاک شوند .

2- از یک کرم مرطوب کننده مرغوب برای پوست خود استفاده کنید .

3- روش و متد آرایش خود را تا حد امکان ثابت نگه دارید .

4- پنکیک را از بالا به پایین روی پوست خود کشیده تا رنگ ها به خوبی بر روی پوست بنشیند و در نتیجه درخشندگی متناسبی حاصل شود .

از آنجایی که پنکیک به حالت پودری است ، به خوبی جذب قسمت های مرطوب می شود و کمک می کند آرایش برای مدت زمان بیشتری بر روی پوستتان باقی بماند و همچنین از پوست شما در مقابل اشعه های زیان آور خورشید جلوگیری می کند.

با انجام این کار می توانید هم از پوستتان مراقبت کنید و هم باعث جوانتر دیده شدن آن شوید.


تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت