پر پشت کردن موها، چگونه ؟!


ابتدا شامپو و حالت‌دهنده مناسب موهای خود را انتخاب کنید : این انتخاب مناسب می تواند بدون اینکه موها را سنگین و آزاردهنده کند ، حجم و ضخامت موها را در ظاهر افزایش دهد.

روش خرد کردن موها : کوتاه کردن موها به روش لایه لایه و به اصطلاح خرد‌کردن بیش از اندازه، موجب کم پشت‌تر شدن ظاهری آنها می شود .

همیشه سعی کنید در کوتاه کردن موها تعادل را برقرار کنید.

از آنجایی که اغلب ، جلوی موها کم‌پشت‌تر و پایین موها پرپشت‌ترند ، پایین موها را صاف و یکدست نگه دارید تا این تصور را پدید ‌آورد که موهای شما پرپشت هستند.

استفاده از بیگودی ها : پیچیدن موها با بیگودی، موها را سالم ، ضخیم و پرپشت و حالت‌دار نشان داده و تا دوش گرفتن بعدی به همین صورت دوام خواهد داشت.

استفاده از نرم‌کننده‌های حجم‌دهنده : این نوع نرم‌کننده‌ها ساختار مولکولی ترکیبات مو یا همان پلیمر مو را ضخیم می‌کنند پس اگر موهایتان ضعیف است ، خود را ملزم به استفاده از آنها کرده تا موقتا داشتن موهای حجیم را تجربه کنید.

استفاده صحیح از سشوار : سعی کنید موهای خود را در جهت مخالف رشدشان سشوار بکشید زیرا اینگونه موها ضخیم‌تر از زمانی که در جهت خواب طبیعی‌ سشوار می‌شوند ، دیده خواهند شد.

استفاده از سرم مو ، ژل و واکس مو‌ را ترک کنید : بعد کشیدن سشوار از ژل ، سرم براق‌کننده ، واکس و محصولات حالت‌دهنده اجتناب کنید زیرا تمام این محصولات موجب سنگینی وزن موها و کشیده شدن آنها به سمت پایین می شوند.

پوش دادن موها : موها را با ملایمت از ریشه پوش ‌داده و کمی تافت بزنید تا به همان حالت باقی بمانند سپس به آرامی روی آن را برس کشیده تا صاف شوند اما حالتشان از بین نرفته و زیبا بمانند.


تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت