آیا درگیر موخوره شده اید ؟!


از جمله بزرگترین مشکلات بانوان با موهایشان ، موخوره می باشد و این مشکل وقتی بزرگتر می شود که شما بخواهید موهایتان را بلند کنید.

ما در این مطلب با ذکر نکاتی به شما کمک می کنیم تا با این مشکل مبارزه و موهایی زیبا و بلند داشته باشید.

بستن موها : هیچگاه موهای خود را در حالتی که خیس هستند، سفت و محکم نبندید و یا آن را دم اسبی نکنید زیرا که موها هنگامی که خیس هستند در ضعیف ترین حالت خود قرار داشته و هنگامی که آن را سفت ببندید باعث آسیب مو خواهید شد البته در فصل گرما باز گذاشتن مو کارمشکلی است بنابراین میتوانید برای بستن آن از کلیپس های مو استفاده نمایید.

نکته دیگر اینکه سعی کنید از ابزارهای گرم کننده جهت حالت دادن به موهایتان کمتر استفاده کنید زیرا گرمای زیاد موجب از بین رفتن تارهای مو می شود.

سشوار یکی از وسایلی است که موجب موخوره بیشتر می شود بنابراین به موهایتان اجازه دهید با دمای هوا خشک شوند و سپس از سرم های مو استفاده کرده تا موهای نرم و لطیف تری داشته باشید.

موهایتان را به طور متناواب و مرتب کوتاه کنید : در صورتیکه موهای ضعیفی دارید هر 6 تا 8 هفته یکبار نوک موهای خود را کوتاه کنید.

برای موهای سالم تر که رنگ نشده اند هر 8 تا 12 هفته یکبار باید کوتاه شده و همچنین اگر موهایتان مجعد و خشک است هر 8 هفته یکبار جهت کوتاه کردن به آرایشگاه مراجعه کنید.


تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت