برای اصلاح ابرو با موچين خداحافظي کنيد...!


خانم ها اغلب جهت برداشتن ، تميز و نازک‌کردن و مدل دادن به ابروهايشان از موچين استفاده می کنند.

با استفاده از موچين، گاهي تنها ساقه مو خارج نمي‌شود بلکه در ريشه يا فوليکول مو نیز يک خونريزي ميکروسکوپي اتفاق مي‌افتد و همين خونريزي مي‌تواند باعث مردن ريشه مو شده و در ريشه موهاي ابرو از کار مي‌افتند و در نتیجه به صورت ساقه از پوست قسمت ابروها بيرون نمي‌آيند.

به همين دليل بعد از چندين سال برداشتن ابروها با موچين، خانم‌ها احساس مي‌کنند که ابروهايشان کم‌پشت و تنک مي‌شود.

استفاده از تيغ و قيچي براي مرتب‌کردن و حالت دادن به ابروها و حذف موچين از لوازم اصلاح ابرو ، امری واجب است ، اگر خانمي تا آخر عمرش هم ابروهاي خود را با استفاده از تيغ و قيچي مرتب کند می تواند مطمئن باشد که هيچ ريزشي در ابروهايش حس نخواهد کرد و حتي در دوران سالمندي هم ابروهاي پرپشت و زيبايي خواهد داشت.

با اين حساب مي‌توان گفت بهترين راه برداشتن ابروها ، تراشيدن است اما براي برداشتن موهاي زائد ساير قسمت‌هاي صورت مانند چانه، گونه‌ها يا پشت لب مي‌توان از روش‌هايي مانند اصلاح سنتي با بند يا موچين استفاده کرد تا موهاي اين قسمت‌هاي صورت به مرور زمان کمتر شده و ديرتر رشد کنند.


تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت