تکنیک های آرایشی (قسمت دوم)


ریمل زدن مژه های پلک پایین را با کمک پشت یک قاشق پلاستیکی انجام دهید تا هم از آلودگی زیر چشم کاسته شود و هم موژه ها خوش فرم تر شود .

با برجسته نشان دادن گونه، گرمی و جذابیت شما بیشتر به چشم می آید؛ این کار با سرخ کردن رنگ گونه انجام پذیر می باشد اما لازم است منطبق بر فرم صورت و استخوان گونه انجام شود (جایگاه و میزان سرخی بصورت تجربی به دست می آید) .

با چسباندن یک تکه چسب نواری به زیر پلک، آرایش چشم (سایه و خط چشم) را به راحتی انجام دهید و فرم آرایشی دلخواهتان را اجرا نموده ، و سپس به آرامی چسب را جدا کنید (مراقب مژه های خود باشید) .

برجسته سازی آرایشی نقاطی از چشم سبب زیبایی طبیعی آن می گردد؛ رنگ های روشن را در گوشه های داخلی چشم بکار ببرید و سپس از رنگ های تیره تر در نواحی بیرونی چشم استفاده کنید.

با یک مسواک کوچک و نرم، لبهای خود را کمی پوسته پوسته کنید و سپس از رژ استفاده کنید ؛ ببینید آیا بر زیبایی لبهای شما افزوده می گردد یا خیر ؟! (با آغشتن کمی شکر و روغن نارگیل نیز می توان این تجربه را کسب کرد) .

اگر می خواهید رنگ سایه پشت چشم شما کسل کننده و سرد نباشد، ابتدا زمینه آن را سایه سفید بزنید و سپس سایه مورد نظرتان را بر روی آن استفاده کنید .

قبل از استفاده از وسیله فر مژه، آنرا به مدت 3 تا 5 ثانیه مقابل باد گرم سشوار قرار دهید ؛ می بینید که راحتتر و سریعتر از آن استفاده خواهید کرد.

سرتاسر زیر ابرو را مداد صورتی کمرنگ و مات کشیده و به آرامی روی پوست پخش کنید تا ابروهای شما کشیده تر دیده شود .

منبع : www,listotic,com

تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت