انتخاب رژ لب و ارتباط با شخصیت ؟


اگرچه استفاده و انتخاب رنگ رژ لب بانوان، با فرم و ساختار و رنگ صورت ارتباط نزدیکی دارد و صد البته تابع سلیقه شان می باشد، اما تاثیرات و ویژگی های خاص برخی از آنها در زیر ارائه می گردد.

رژ لب های نارنجی : استفاده از این رنگ رژ لب در بین بانوان، طرفدارهای زیادی دارد؛ و سبب منحصر به فرد بودن شما در جمع می گردد و جسارت شما به متفاوت بودن و رضایتمندی از خود را، به رخ دیگران می کشد.

رژلب های ملایم و رنگ لب : رژ لب های هم رنگ و یا ملایم، نشان از متانت و آرامش درونی شما دارد و شخصیت شما را در مواجهه با افراد پیرامونتان، منطقی و قانع نشان می دهد؛ که سبب گرایش و ارتباط آسان تر افراد با شما می شود.

رژ لب های بنفش : اگر علاقه مند به ناشناخته ماندن شخصیت خود در برخوردهای اول با دیگران هستید و حس شجاعت و هیجان را در خود بیشتر از سایر بانوان می بینید؛ انتخاب این رنگ رژ لب، خصوصیات شما را بارز تر خواهد کرد.

رژ لب های قرمز : بانوانی که از رژ لب قرمز رنگ استفاده می کنند، معمولا احساسات و طراوت روحی بالایی دارند و انرژی درونی خود را بدون ترس و البته محترمانه ابراز می دارند.

رژلب های اکلیلی و درخشنده : این نوع رژ لب ها سبب جلب شدن بیش از اندازه نظر افراد پیرامون به شما می شود و شخصیت شما را خون گرم و شاداب، و زندگی تان را پر هیجان و مفرح نشان می دهد.

رژ لب های صورتی : این رنگ رژ لب بیشتر مورد استفاده بانوان با سنین جوان تر می باشد و نشان از رضایتمندی آنان از شرایط و روابط عاطفی در زندگی شان دارد.


تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت