چند نکته آرایشی فصل تابستان و گرما


قطرات عرق روی صورت را با پارچه بافت های خشک کن مخصوص صورت و یا دستمال نرم و تمیز پاک کنید؛ ضمنا برای مرتب کردن آرایش پیرامون چشم، از پنبه استفاده نمائید.

در صورت نیاز ضروری به کرم پودر، فقط در قسمت های میانی صورت استفاده نمائید که از قطرات عرق که در اطراف صورت تشکیل می گردد، فاصله بیشتری داشته باشد؛ همچنین به جای آن می توان از مرطوب کننده های رنگی استفاده نمود.

از خط چشم‌های ژله‌ای و ضدآب استفاده کنید که روی پوست پخش نمی‌شوند ، زیرا مداد چشم معمولا چرب است و در اثر رطوبت و گرما روی پوست پخش می‌شود.

بهترین انتخاب برای کرم پودر در روزهای گرم، کرم پودر بدون چربی می باشد ، همچنین می توان کرم پودر همیشگی را با یک مرطوب کننده بدون روغن ترکیب نمود.

از رژ گونه پر رنگ ، کمتر استفاده نمائید .

رنگ قهوه ای متمایل به قرمز، طبیعی ترین رنگ برای برنزه بودن پوست زیر نور آفتاب می باشد و در مقابل برنزه‌کننده‌هایی که رنگ‌شان به نارنجی نزدیک باشد؛ تقریبا روی هر پوستی، مصنوعی به نظر می‌رسد.

از سایه‌های پودری استفاده کنید؛ زیرا سایه‌های کرمی دارای کرم‌های نرم‌کننده هستند و در برابر رطوبت دوام زیادی ندارند.


تمامی حقوق برای " گروه آرایش ایران" ، ARAYESHIRAN.COM محفوظ است

مسئولیت کیفیت ، هزینه و نحوه ارائه خدمات صرفا بر عهده سالن های زیبایی و آرایشگران محترم می باشد || کلیه فعالیت های این سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

آرایشگاه ، آرایشگر ، سالن زیبایی ، موی سر ، وکس صورت ، اپیلاسیون ، آرایش ، ابرو ، زیبایی ، عروس ، ناخن ، صورت